Whatsapp

İş Güvenlik Çizgileri - Yaya yolu çizgisi – Forklift yolu çizgileri – Palet alan çizgileri – Tehlikeli sınır belirleme boya uygulamaları – acil kaçış çizgileri –acil kaçış yönlendirme figürleri – iş güvenlik yer sembolleri - uyarı levhaları – güvenlik işaretleri – iş güvenlik ikaz levhaları – fabrika çizgileri konusunda deneyimli ekibi ile hizmet vermekteyiz.
Fabrika içi ve çevresi yol çizgi standartları / yaya yolu çizgileri , forklift yolu çizgileri , iş güvenlik çizgileri , yürüme yolları çizgileri , tesis zemin çizgileri , fabrika içi zemin çizgileri , 5S iş güvenlik boya uygulamaları , dış saha çizgileri metotlarında konusunda bir çok kurumsal firmaya çözüm ortağı olmuştur
İş güvenliği yönetmeliklerine göre işçi sağlığını tehlikeye atmamak adına kurumsallığı temsil eden yer çizgileri , yaya yolu ve forklift yolu 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununda yer almaktadır. Oluşabilecek iş kazalarına karşı önlem alınması işletme sahibini kamu davalarına karşı koruyabileceği gibi çalışanların verimliliğini arttırır ve acil durumlarda çalışanların tesisten hızlı tahliye olmasını sağlamaktadır. İşletme tesislerine fabrika yol çizgilerinin yapılması yaya yolları ve forklift yolları iş güvenlik yönlendirme şablonları ve figürleri firmanızı örnek tesis haline getirmektedir. Fabrika içi ve dış alanlarında uygulanan yol çizgileri Sağlık Bakanlığı standart ve ölçülerine uygun olarak yapılmaktadır.

Copyright © Meridyen Trafik | Boyama AppveWeb.site