Whatsapp


App

Meridyen Trafik


2015 yılında kurduğumuz firmamız müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkarak geçen bu kısa süreçte, sektöründe önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Meridyen Trafik olarak trafik malzemeleri, tel çit sistemleri, yol çizgi - otopark boya uygulamaları ve kauçuk zemin kaplama sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en uygun projeyi ve en kaliteli şekilde sunmaktadır. Ekibimiz hammadde kalitesinden üretim sürecine, projelerin montaj aşamasından teknik destek ve onarım sürecine kadar her alanda müşteri memnuniyeti ön planda tutarak titizlik ile çalışmaktadır.Meridyen Trafik olarak önceliğimiz müşterilerimizin projeleri doğrultusunda estetik görüntüye ve işlevselliğe öncelik tanımaktadır. Ülkemizin her bölgesine hizmet sunan firmamız mevcut donanım ve kapasitesi ile mükemmelliği yakalamaya çalışan ve tüm projelerinde etik değerlere bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirketimiz sürekli yenilenen ve büyüyen üretim kalitesi ile güvenlik projeleri, sınır hatları, ulaşım projeleri, sağlık tesisleri, sanayi tesisleri, konut projeleri, spor tesisleri ve ticari alanlar gibi stratejik öneme sahip projelerde yer almaktadır.
Geniş ürün yelpazesiyle malzeme, işçilik ve zamanlama konularında vermiş olduğumuz memnuniyetten dolayı günden güne referanslarımıza kurumsal yeni firmalar, isimler eklenmektedir.
Meridyen Trafik olarak Misyonu ve Vizyonu doğrultusunda müşterileriyle güçlü bir iletişim kurarak kendi yöntemlerini sürekli geliştirmektedir. Siz müşterilerimizin desteği ve güveniyle çalışmalarımızı ve ürünlerimizi geliştirerek daima en iyisini yapmaya devam edeceğiz.


Copyright © Meridyen Trafik | Boyama AppveWeb.site